Tradiciniai Gaisro Signalizacijos Kontrolės Sistema, Dūmų Detektorių 2 Viela dūmų signalizacijos Tradicinių Optinių Dūmų signalizacijos YT102
Tradiciniai Gaisro Signalizacijos Kontrolės Sistema, Dūmų Detektorių 2 Viela dūmų signalizacijos Tradicinių Optinių Dūmų signalizacijos YT102
Sku: a9960
(2 Atsiliepimai)
Nauja

€7.00

Aprašymas:

Tradiciniai Gaisro Signalizacijos Kontrolės Sistema, Dūmų Detektorių 2 Viela dūmų signalizacijos Tradicinių Optinių Dūmų signalizacijos YT102

MONTAVIMO IR TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS

YT102

Paprastųjų Linijiniai Dūmų Davikliai

SPECIFIKACIJOS

Veikimo Įtampos Diapazonas: 9 28VDC V, Ne poliarizuota

Budėjimo Srovė: 60uA @ 24 VDC

Maksimalus Signalo Srovė (LED: ) 30mA @ 24 VD

Veiklos Drėgmės Diapazonas: nuo 10% iki 93% Santykinis oro Drėgnumas, nesikondensuojantis

Eksploatavimo Temperatūros Diapazonas: 14f straipsniu, kad 122F (-10 to50)

Reguliuojamas Jautrumas: 0.15~0.3 dB

Aukštis: 55 mm įdiegta Bazės

Skersmuo: 103 mm

Svoris: 155 g

ĮRENGIMAS

PRIEŠ MONTUOJANT

PASTABA: Ši instrukcija turi būti palikta savininkas vartotojo šia įranga.

SVARBU: detektoriumi turėtų būti patikrintas ir reguliariai tvarkomos taip NFPA 72 reikalavimus. Jutiklis turi būti valomi ne rečiau kaip kartą per metus.

BENDRAS APRAŠYMAS

Prietaisas yra photoelectronic detektorius naudoja valstybės-the-art optinės matavimo kameros. Šis detektorius yra sukurta siekiant suteikti atvirą erdvę apsaugos ir būti naudojamas su dauguma įprastinių priešgaisrinės signalizacijos valdymo pultas.

Du šviesos Diodai ant kiekvieno detektoriaus teikti vietos 360 matomų gedimo indikacija. Jie "flash" kas 3~5 sekundes, nurodant, kad galia yra taikomas ir detektorius veikia tinkamai. Led sklendę į signalą. Šviesos diodai bus išjungtas, kai problemų sąlyga galioja, nurodant, kad detektoriaus jautris yra ne išvardytų riba. Signalą galima nustatyti iš naujo, tik akimirksnį maitinimo nutraukimo.

ĮRENGIMAS

PASTABA: Visi laidai turi atitikti taikytinas vietos kodus, apeigas, ir reglamentų.

PASTABA: Patikrinkite, ar visi detektorius bazės yra įdiegtos, kad pradėti-prietaisas grandinės buvo išbandyta, ir kad laidai yra teisinga.

Pašalinti galia sudarinėti-prietaisas grandinės, prieš diegdami detektoriai.

1. Vielos jutiklis bazės už elektros schema, 1 Pav.

2. Įdiegti jutiklį į jutiklio pagrindą. Tiesioginio jutiklį į bazę, o pasukdami jį pagal laikrodžio rodyklę į saugią jai vietą.

3. Po to visi jutikliai yra įdiegti, pritaikyti galios valdymo blokas.

4. Bandymo jutiklio (- ių), kaip aprašyta BANDYMŲ skyriuje šią instrukciją.

5. Pranešti atitinkamoms institucijoms, kad sistema veikia.

2 pav. Pajungimo schema:

Įspėjimas:Drausti prisijungti 24VDC tiesiogiai, be srovės ribojimas pasipriešinimo. Kitaip, detektoriaus būtų išdaga.

Dulkių dangteliai yra veiksmingas būdas sumažinti įrašas iš dulkių į dūmų detektorius, stebėjimo kameros,. Tačiau, jie negali visiškai išvengti ore dulkių daleles į detektoriaus. Todėl Mes rekomenduoja pašalinti detektoriai prieš pradedant statyti ar kitaip dulkių gaminti veikla.

Įsitikinkite, kad pašalinti dulkes, dangčiai nuo bet kokių daviklių, kurie buvo palikti vietoje statybų metu kaip sistema grįžtų į tarnybą.

ARDYTI-ATSPARUMAS

Detektoriaus būti suklastoti-atsparus galimybes, kurios užkerta kelią jų pašalinimas nuo atramos, nenaudojant įrankio.

BANDYMAI

Prieš bandymą, praneša atitinkamoms institucijoms, kad dūmų detektorių sistema yra atliekama techninė priežiūra ir bus laikinai neeksploatuojami. Išjungti zoną, arba sistemos, atliekama priežiūra būtų išvengta nepageidaujamo signalizacija. Detektoriai turi būti bandomi po įdiegimo ir periodinę techninę priežiūrą.

PASTABA: Prieš bandymą detektorius, patikrinti, siekiant užtikrinti, Led mirksi. Jei jie to nedaro, detektorius neteko galios (patikrinkite laidų), jis yra sugedęs (grįžti remontas), arba detektoriaus jautris yra ne išvardytų apribojimų.

Jutiklis gali būti atliekamas šiais būdais:

Dūmų Patekimo testas: Aerozolio Generatorius (Dvyniai 501)

DVYNIAI modelis 501 aerozolio generatorius gali būti naudojamas dūmų patekimo bandymai. Nustatyti generatorius sudaro 4%/ft 5%/ft uždanga, kaip aprašyta DVYNIAI 501 vadovas. Naudojant dubenėlį formos aplikatorius, taikyti aerozolių, kol skydelis signalizacija.

Jutiklio, kad nepavyksta, bet šie bandymai turėtų būti išvalyti taip, kaip aprašyta VALYMAS, ir pakartotinai ištirti. Jei daviklis sugenda po valymo, ji turi būti keičiama.

Kai bandymai yra užbaigti, atkurti sistemos, įprasto ir pranešti atitinkamoms institucijoms, kad sistema yra grįžti į veiksmą.

VALYMAS

Prieš išimdami detektorius, pranešti atitinkamoms institucijoms, kad dūmų detektorių sistema yra atliekama techninė priežiūra ir bus laikinai neveikia. Išjungti zoną, arba sistemos, atliekama priežiūra būtų išvengta nepageidaujamo signalizacija.

Pašalinti jutiklis turi būti išvalyti iš sistemos.

Pašalinti jutiklio dangtelį, paspausdami tvirtai ant kiekvienos iš keturių šalinimo skirtukus, laikykite dangtelį į jo vietą.

Dulkių ekrano atidžiai nenuimant ji. Jei toliau valymas yra būtinas toliau su 4 Žingsnis, kitu atveju pereikite prie 7 veiksmo.

Pašalinti kameros dangtelio ekrano asamblėjos traukdami tiesiai iš.

Naudokite dulkių siurblį arba suspausto oro pašalina dulkes ir šiukšles iš stebėjimo kameros.

Žymos: signalas pradėti, signalizacija imobilizatorius, signalizacijos tabletes, Pigūs signalą pradėti, Aukštos Kokybės signalizacija imobilizatorius, Kinija signalizacijos tabletes Tiekėjų.

  • Kilmės vieta: Guangdong, Kinija (Žemyninė)
  • Modelio Numeris: YT102
  • Tipas: Dūmų Detektorius
  • Prekės Pavadinimas: zoanco
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 6cm (4.72in x 4.72in x 2.36in)

Panašūs produktai