4G Versija GSM-AUTO AC Dvivietis Didelis relay GSM nuotolinį jungiklį Vieno signalo įvesties prievadas (laive laikrodis jūsų laikmatis darbo funkcija )
4G Versija GSM-AUTO AC Dvivietis Didelis relay GSM nuotolinį jungiklį Vieno signalo įvesties prievadas (laive laikrodis jūsų laikmatis darbo funkcija )
Sku: a143135
(1 Atsiliepimai)
Nauja

€115.37

Aprašymas:

GSM-AUTO 4G/3G/GSM Nuotolinio valdymo pultelis ( Dvigubai 30A Relės išėjimo jungiklis )

Šios GSM-AUTO tipo įėjimo galia yra AC100-240V,

jei nori naudotis DC12 Galia,prašome eiti arba GSM-AUTO DC versija

Pačios kokybės, geriau funkcijų ir daugiau funkcijų!

Visas funkcijas, suderinama su GSM-AUTO GSM versija

4G duomenų valdytojas gali dirbti su 3G ir GSM tinklą.

Paketą, įskaitant:

1 vnt GSM-AUTO-AC 4G Versija valdytojas dėžutę

1 vnt VNT USB programa adapteris

1 vnt GSM magnetas kalno antena

1 vnt akumuliatorius power off signalo

AC100-240v maitinimo įvestis versija

Svarbi pastaba:

Šis 4G valdytojas buvo visiškai išbandyta visiškai Jungtinės valstijos,Europa ir anstralia rinkos

Apie laivybos:

Greitai express ir DHL pristatymo,būtų tik maždaug 3 iki 5 dieną į savo pusę

GSM-AUTO 4G Versija yra belaidžio nuotolinio įjungimo/Išjungimo jungiklis, kuris gali būti kontroliuojama per ryšį su GSM mobiliojo telefono tinklą. Ryšys su 4G ar 3G ar GSM mobilųjį tinklą yra pasiekiama perkant SIM kortelę ir Pay-As-You-Go " (einamojo finansavimo) plano iš savo vietos mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas. Kai SIM kortelės, yra įdiegtos į SIM kortelės laikiklį ant viršaus 4G modulio jūsų GSM-AUTO turės savo unikalų telefono numerį.

Įrenginys įjungiamas skambutį į jo mobiliojo telefono numerį. Vieneto negalite atsiliepti į balso ryšį), bet jausdama ryšį savo logika bus aktyvuoti vieną ar abi išėjimo relės, iš anksto užprogramuotas seka. Kadangi įrenginys neturi atsiliepti, įjungimo relės nepatiria jokių pokalbių tarifus į einamojo finansavimo planą ar skambinantysis.

Pakaitomis, atskiras reles galima įjungti siunčiant SMS vieneto telefono numerį. Be to, įrenginys yra programuojamas siunčiant specialias SMS komandas.

GSM-AUTO vienetas kontrolė, 2 nepriklausomi jungikliai. Todėl galite kontroliuoti 2 atskiri prietaisai iš vieno vieneto. Pavyzdžiu galėtų būti orlaivių angare, kur baterijos kroviklį ir variklio pre-šildytuvas yra įjungtas seka parengti orlaivių skrydžio

GSM-AUTO 4G Versija Nuotolinio valdymo pultelis Ypatybės: 4G dizainas ,dirbs su GSM ir 3G ir 4G ju Saugus skambintojo ID, leidžia kontroliuojamos prieigos iki 99 įgaliotiesiems vartotojams, vartotojai, telefono numeriai įtraukiami į baltąjį sąrašą, tik numerius baltąjį sąrašą gali įjungti GSM-AUTO, vartotojai gali būti pridėta ir ištrinta, kaip reikalaujama tekstinių pranešimų nėra ryšio išlaidas, skambindami vienetas, ji bus pripažinti įgalioto telefono numeris paskambinus juo ir atmesti skambutį GSM-AUTO turi du nepriklausomus relės su normaliai atviras ir normaliai uždari kontaktai, šie gali būti programuojamas įjungimas nuo 1 sekundę ir 18 valandų, be to, uždelsimo laikas tarp relay 1 ir 2 perjungimo galima nustatyti, programavimas yra pasiekti, siųsti tekstinius pranešimus GSM-AUTO, kai užprogramuotas galite tiesiog paskambinti vienetas įjungti relė operacijos jau užprogramuotas užprogramuotas operacija gali būti laikinai pakeistas ir relės įjungtas iki 18 valandų siunčiant vieneto tekstinį pranešimą komandą, patvirtinimo, tekstas bus grąžinti, kai relė (- ai), yra įjungtas ir kita, kai jis yra išjungiamas relės gali būti nuolat įjungti arba išjungti siunčiant GSM-AUTO tekstinį pranešimą, dar kartą patvirtinimas, tekstas bus grąžintas dėl valdybos laikrodis ir 24 valandų laikmatis su 8 metu segmentai, kiekvienam relay leidžia relės turi būti įjungiami ir išjungiami tam tikrą nustatytą laiką, pavyzdžiui relay1 įsijungia ne 0600 (6) ir ne 1900 (7), kai nustatyti laikmačio funkcija pakartoja kiekvieną dieną, kol iš naujo. Skambinančiojo ID ir nepaisyti funkcijos neveikia, kai 24 valandų laikmatis yra aktyvus. Papildomų vieno įėjimo signalo Įtampa DC12V darbinė Srovė Didžiausia 450mA,Tipiškas 60mA Relės Kontaktai

Du Kartus Relės Išėjimo Kanalus:

Paprastai Atviri ir Paprastai Uždarytas GSM Dažnis MHz 850/900/1800/1900MHz darbinė Temperatūra -20 iki 55 Fizinis dydis 130*100*50 mm, Apsauga IP65

Programos:

Prašymai įtraukti nuotolinio valdymo šildymą, poilsio namai, apšvietimas, variklio šildytuvų, aviacijos variklio šildytuvai, laistymo sistemos, vandens siurbliai, siurblinės, salono šildytuvai, naujo nuotolinio serverių, saugojimo režimo įjungimas ir išjungimas apsaugos sistemos, įeigos kontrolės vartai ir garažo durys.

Laikmatis darbo pareigos:

Galite iš anksto nustatytas 8 laikmatis automatiškai dirba kiekvieną dieną

Standartinių priedų:

USB adapteris su Programa PC Programinė įranga

GSM Magnetas Kalno Antena ( Specialiai skirtos Vandens įrodymas, tipas GSM nuotolinio valdymo lange)

Žymos: porte gsm, uosto jungiklis, uosto valdyba, Pigūs porte gsm, Aukštos Kokybės port switch, Kinija uosto valdybos Tiekėjų.

  • Modelio Numeris: GSM-AUTO-AC 4G Versija
  • Prekės Pavadinimas: HUOBEI
  • Saugumo Režimas: Saugia
  • Kryptis: Nėra
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 12cm x 8cm (7.87in x 4.72in x 3.15in)
  • Pakuotės Svoris: 0.6kg (1.32lb.)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

Panašūs produktai