Kabelinės televizijos FWDM5/34 - T1530~1620/R1260~1360&1480~1500 -ABS-G657A-0,5 m Pasyvus Prietaisas 1pcs/pak
Kabelinės televizijos FWDM5/34 - T1530~1620/R1260~1360&1480~1500 -ABS-G657A-0,5 m Pasyvus Prietaisas 1pcs/pak
Sku: a103868
(2 Atsiliepimai)
Nauja

€16.48

Aprašymas:

1 Aprašymas

YHH' 3-Port kabelinę televiziją Filtras pagrindu WDM prietaisas rodo, žemo praradimo ir patikimas spektakliai. Prietaisas turi plačią pass-band ir didelės izoliacijos, kuris daro tai idealus variantas sistemos stebėjimas ir WDM sistemų. Lengvai pritaikoma, YHH' FWDM gali būti suderintas su standartinės pakuotė ir funkcijos jungtis.

2 Funkcija

l Mažai įterpties nuostoliai

l Wide band pass

l Didelio kanalo atskirai

l Mažai poliarizacijos priklausomi nuostolių

l Išskirtinių patikimumą ir stabilumą

l Epoksidinės nemokamai optinio kelio

l Telcordia/Bellcore Reikalavimus

3 Programas

l Monitoringo Sistema

l WDM sistema

l Siųstuvai ir Pluošto lazeriai

l Pluošto Optiniai stiprintuvai

l optinio Pluošto Priemonė

4General specifikaciją

Parametrai

Vienetas

KABELINĖS TELEVIZIJOS FWDM5/34

Normalus Informacija

Perdavimo Bangos

nm

1530 m.~1620

Bangos Atspindys

nm

1260~1360&1480~1500

Uosto Perdavimo

(Port1 => Port2)

Perdavimo Įterpties Nuostoliai

dB (Maks.)

0.6

Perdavimo Kanalo Atskirai

dB (Min.)

40

Passband Ripple

dB (Maks.)

0.3

Poliarizacijos Priklausomi Nuostolių

dB (Maks.)

0.1

Uosto Atspindys

(Port1 => Port3)

Atspindys Įterpties Nuostoliai

dB (Maks.)

0.4

Atspindys Kanalo Atskirai

dB (Min.)

20

Poliarizacijos Priklausomi Nuostolių

dB (Maks.)

0.1

Kita

Kryptingumas

dB (Min.)

50

Grįžti Nuostolių

dB (Min.)

50

Poliarizacijos Režimas Dispersija

Ps (Maks.)

0.1

Galia Tvarkymas

mW(Maks.)

500

Tempimo Apkrova

N(Maks.)

5

Darbinė Temperatūra

-40℃~85℃

Laikymo Temperatūra

-40℃~85℃

Pakuotės Matmenys

mm

ABS

Skaidulų tipas

-

SMF-28e+ arba ITU-T G657.A

PASTABOS:

1) Visos specifikacijos yra grindžiamos prietaisų, be jungčių, ir garantuoja, per bangos poliarizacijos ir temperatūra.

2) PMD ir chromatines sklaidos reikšmės yra garantuotas pagal dizainą.

3) Specifikacijos gali būti keičiamos be perspėjimo

4) numatytasis jungtis COM:SC/APC; 1550:FC/APC; 1310/1490: SC/UPC), taip Pat gali būti pritaikyti pagal užsakovo reikalavimus

Žymos: kabelinę televiziją, Prietaisas, kabelinės televizijos tv, Pigūs kabelinę televiziją, Aukštos Kokybės įrenginys, Kinija kabelinę televiziją televizijos Tiekėjai.

  • Jungties tipas: Hibridas
  • Modelio Numeris: KABELINĖS TELEVIZIJOS FWDM 1550/1314
  • Suderinamas: Individualų Prekių Ženklus
  • Skaidulų Tipas: G657A
  • Pristatymo Paketas: 1pc/pak
  • Pluošto Ilgis: 0,5 m with2.0mm loose tube
  • Elemento Ilgio: 20m
  • Pakuotės Matmenys : ABS 92x9x18mm
  • Jungtis: COM
  • Bangos Atspindys: 1260~1360&1480~1500nm
  • Prekės Pavadinimas: CICVCHC
  • Perdavimo bangos: 1530 m.~1620nm
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Pakuotė

Panašūs produktai